Шановні аграрії! Дорогі трудівники сільського господарства! Від усього серця вітаємо вас з наступаючим професійним святом! Бажаю вам, які присвятили своє життя рідній землі, працювати так само наполегливо і самовіддано, не опускаючи рук, і щиро радіти плодам своєї праці, як радіємо ми їм. Нехай ваші зусилля завжди увінчуються вражаючими результатами, нехай посухи та зливи минуть ваші угіддя, а врожай перевищує ваші найсміливіші задуми. Спасибі вам за нелегку, потрібний всім нам працю!

З Днем сільського господарства!

 

З повагою колектив ТОВ «Прайм Ленд»!

ТОВ «Прайм Ленд» видано свідоцтво на знак для товарів і послуг №245786 відповідно до Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг» на лінійку мікродобрив марки «Актив корн». Зареєстровано  в Державному реєстрі свідоцтв України на знаки для товарів і послуг від 10 серпня 2018 р..

ТОВ «Прайм Ленд»  запустило в розробку нову лінійку мікродобрив під торговою маркою «Актив корн».

Виробництво ТМ «Актив корн» мікроелементних добрив є унікальним, оскільки розроблене за сучасними технологіями та з високоякісної сировини. Саме висока якість сировини може забезпечити високу якість готової продукції. Тому, для виробництва наших продуктів використовується сировина провідних світових виробників. Виробничий процес очолює висококваліфікований персонал, що має глибокі знання в галузі хімії, агрохімії та технології виробництва.

Колектив ТОВ «Прайм Ленд» докладе усіх зусиль для максимального забезпечення Ваших потреб у мікродобривах й започаткування довгострокової взаємовигідної співпраці з Вами; збільшення виробничих потужностей для забезпечення сільськогосподарських підприємств нашою продукцією; удосконалення логістики та інфраструктури; одержання і утримання статусу незалежного експерта і найбільш інноваційного партнера сільгоспвиробника.

ТОВ «Прайм Ленд» 31.07 2018 р. отримала посвідчення про державну реєстрацію препарату «Актив корн» (марки: зерновий, кукурудзяний, бобовий, олійний, бор-100) за ТУ У 20.1-40853183-001:2017 добрива комплексні мінеральні з хелатованими мікроелементами.

Компанія рада сповістити своїх партнерів та споживачів нашої продукції про те, що ми отримали Посвідчення  з терміном реєстрації до 31.12.2027 р.

На цьому наша компанія не зупиняється на досягнутому і продовжуємо працювати на впровадженні найновіших інноваційних рішень та технологій, щоб забезпечити всіх українських сільгоспвиробників якісною продукцією.