Наша компанія дуже молода. Основну мету свого створення ми визначаємо, як допомога у підвищенні врожайності рослин – адже без підйому сільського господарства неможливий зростання добробуту в країні. Тому продукція, яку ми пропонуємо, буде цікава як приватним садівникам і городникам, так і великим сільгоспвиробникам.

Тенденції розвитку

Ми з самого початку взяли стрімкий темп розвитку. На даний момент основний вид діяльності – це продаж добрив нового покоління. Нам не хочеться, щоб вмирали ґрунту в боротьбі за підвищення врожайності і прибутковості. Тому і обрали своєю сферою діяльності підбір підживлень, які:

  • виступають не лише як добрива, але і в якості рекультиватора грунту;
  • доставляють корисні речовини безпосередньо в рослини, без забруднення родючих земель;
  • займаються зміцненням імунітету рослин до несприятливих погодних умов і впливу токсичних речовин, в тому числі забруднення важкими металами;
  • покращують якість матеріалу ще на етапі підготовки до посадки.

У каталозі представлені тільки сучасні добрива, які відповідають заявленим властивостями.

Вигідне партнерство

Керівництво нашої компанії веде розумну цінову політику, розуміючи всю складність занять сільським господарством. Кожному партнерові ми гарантуємо уважне ставлення і персональний підхід. Ми працюємо безпосередньо з виробниками добрив, тому готові запропонувати продаж як в роздріб, так і оптом добрив високої якості.

Своєчасна обробка дає не тільки підвищення врожайності, але і покращує смакові якості готової продукції, її товарний вигляд, а також збільшує строки зберігання.

Наші менеджери, будучи кваліфікованими фахівцями зі спеціальною освітою:

  • нададуть допомогу в підборі необхідної продукції;
  • нададуть правдиву і повноцінну інформацію про кожному виді добрив;
  • швидко сформують замовлення, якої б складності він не був;
  • запропонують найбільш вигідні умови придбання добрив.

Ви можете покластися на їхні знання і сумлінність.

Майбутнє компанії

Продаж добрив – це тільки початок діяльності компанії. На поточний момент подана заявка на реєстрацію добрив, створених співробітниками компанії. У 2017 році продукція внесена в план випробувань. Тому найближчим часом ми маємо намір відкрити власне виробництво та продаж такого виду добрив, як хелати.

Хелатні добрива – один з найперспективніших напрямів у виробництві ефективних підживлень, так як з їх допомогою засвоюваність макро - і мікроелементів досягає 90%. При цьому вони демонструють хорошу ступінь сполучуваності з іншими видами добрив, у тому числі й інсектицидами. У деяких випадках хелати підвищують засвоюваність інших елементів.

Виробництво хелатів планується нами в зручній для споживачів формі. Додатково передбачається постійно працювати над зниженням собівартості продукції, що стане справжнім подарунком для користувачів нашої продукції.